Наші переваги

Команда

Ми - команда професіоналів, націлені на довгострокову співпрацю з кожним клієнтом. Ми вміємо ставити перед собою цілі і знаходити шляхи для їх досягнення. Ми завжди працюємо на результат і цінуємо внесок кожного співробітника в успіх і процвітання компанії і її партнерів.

Індивідуальний підхід

Ми підходимо індивідуально до кожного боргу і супроводжуємо як «конвеєрні» типові справи, так і поодинокі борги. Ми орієнтуємося на довгострокові партнерські відносини, які дозволяють забезпечити клієнтів надійними послугами та рекомендаціями, відповідним їх індивідуальним потребам.

Ми надаємо послуги по всій території України

У кожному регіоні є представники нашої Компанії, які готові допомогти Клієнту стягнути заборгованість на етапі особистих зустрічей з боржником і супроводу судового та виконавчого провадження. У зв'язку з цим наші послуги також зручні для компаній і громадян, боржники яких знаходяться не за місцем знаходження Клієнта. Широка географія послуг також дозволяє вибудовувати одноманітну судову практику, яка відображатиме інтереси Клієнтів і знати специфіку роботи в кожному регіоні.

Дотримуємося політики максимальної гнучкості та оперативності при побудові партнерських відносин

Наші стандартні бізнес-процеси ми можемо корегувати відповідно до потреб і побажань Клієнта. Всі запити Клієнтів і боржників обробляються протягом одного робочого дня.

Використовуємо тільки законні методи роботи

Забезпечуємо прозорість своєї роботи для Клієнта завдяки доступності наших фахівців і системі звітів.

Працюємо по факту повернення заборгованості

Оплата послуг проводиться після стягнення заборгованості (частини боргу).

Для Клієнтів ми завжди готові організувати зустріч для більш докладної і наочної презентації послуг Компанії.

З метою оцінки нашої роботи і результатів Ви можете передати нам на обслуговування невеликий портфель проблемної заборгованості на максимально комфортних цінових умовах.

Для цього ви можете зв'язатися з нами зручним для Вас способом: (044) 451-79-91 або електронною поштою: sales@credex.com.ua

З повним комплексом послуг, який надає наша компанія, Ви можете ознайомитися тут.

 

Контакти:

Кредекс:   
тел. (044) 451-79-91

e-mail: info@credex.com.ua


Для партнерів

Продаж об'єктів

Як сплатити

Робота у нас

Контакти