Про компанію

Група компаній СredEx™ працює на ринку з моменту зародження колекторського бізнесу в Україні та представляє команду професіоналів, які впроваджують інноваційні технології для забезпечення максимальної ефективності та досягнення поставлених цілей. До складу групи компаній входять ТОВ "Агенція по управлінню заборгованістю", ТОВ "Кредекс фінанс", ТОВ "АУЗ факторинг".

СredEx™ - єдина на ринку колекторських послуг України зареєстрована торгова марка, що підтверджується свідоцтвом на знак для товарів та послуг.

ТОВ «Агенція по управлінню заборгованістю» (СredEx™) працює на ринку колекторських послуг з 2007 року.
Спеціалізація – стягнення дебіторської заборгованості. Компанія надає послуги на досудовій, судовій стадіях та стадії ДВС. Борги в управлінні – понад 2,4 млрд. грн.

Компанія займає ключові позиції на ринку. Підтвердження цього – надання статусу uaA рейтинговим агентством «Експерт - Рейтинг». ТОВ «Агенція по управлінню заборгованістю» – єдина колекторська компанія в Україні, яка має публічний рейтинг надійності за національною інфраструктурною рейтинговою шкалою.  

Клієнтами CredEx є провідні банківські установи країни, страхові та лізингові компанії, компанії FMCG-сектору.
Розгалужена мережа представників компанії забезпечує максимальне покриття регіонів України.
Фінансова звітність ТОВ «Агенція по управлінню заборгованістю» відповідає міжнародним стандартам.

ТОВ «Агенція по управлінню заборгованістю» - повноправний член «Асоціації учасників Колекторського Бізнесу України».(http://www.acbu.com.ua/content/3.html)

Наша компанія здійснює свою діяльність виключно в межах чинного законодавства, тим самим максимально зменшуючи іміджеві ризики наших партнерів.

CredEx входить до групи відповідальних колекторських компаній, підтвердженням чого є участь у формуванні "Маніфесту відповідального колектора" та дотримання принципів, викладених у ньому в процесі своєї діяльності.

ТОВ «Кредекс Фінанс» (СredEx™) - факторингова компанія, заснована у 2009 році. Спеціалізація – викуп кредитних портфелів банківських установ. Загальний об'єм викуплених кредитів станом на 01.10.2012. складає понад 1,8 млрд грн. Серед партнерів компанії - провідні банки України, в тому числі міжнародні банки.

 

Контакти:

Кредекс:   
тел. (044) 451-79-91

e-mail: info@credex.com.ua


Для партнерів

Продаж об'єктів

Як сплатити

Робота у нас

Контакти