Робота у нас

В пошуку та підборі персоналу використовуються ефективні HR-стратегії, за допомогою яких наша команда поповнюється найкращими спеціалістами у сфері економіки, фінансів, юриспруденції, психології та аналітики.

Колектив компанії – це дружна команда однодумців, які завжди підтримають один одного у вирішенні робочих завдань та поза стінами організації, які готові прийти на допомогу і вирішити будь-яку, навіть зовсім нетривіальну задачу. Наші співробітники працюють на одну мету і відносяться один до одного я колеги, а не як конкуренти.

В своїй роботі ми робимо ставку на професіоналізм співробітників, який підтверджується системою корпоративного та зовнішнього навчання і постійною роботою над підвищенням кваліфікації. Наша команда – це багаторічний практичний досвід та найкраща профільна освіта. Робота в нашій компанії будується на підтримці високих стандартів корпоративної культури. Наші основні пріоритети - взаємопідтримка, повага, «корпоративний дух», - направлені на встановлення теплої атмосфери взаємодовіри в колективі. Отриманий досвід успішно переноситься на повсякденну роботу з клієнтами.

Ми цілеспрямовано працюємо над завданнями, поставленими клієнтом і вирішуємо їх максимально ефективно і оперативно!

Переваги роботи в нашій компанії:

  •    офіційне працевлаштування відповідно законодавства;
  •    робота в дружньому колективі;
  •    регулярне навчання та сертифікація за рахунок компанії;
  •    перспектива кар'єрного росту;
  •    стабільній фінансовий дохід;
  •    корпоративні заходи (святкування/свята) для працівників компанії;
  •    стабільність та впевненість в завтрашньому дні!
 

Контакти:

Кредекс:   
тел. (044) 451-79-91

e-mail: info@credex.com.ua


Для партнерів

Продаж об'єктів

Як сплатити

Робота у нас

Контакти